Are_The_Stars_Out_Tonight__Reconnecting_With_The_Power_Of_Mystery

הכוכבים במקום לא מוצל הערב? התחברות מהתחלה במחיר כוח המסתורין

מחבר: אדוארד מילס

google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_4671.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:19

קטגוריה: שיפור עצמי ומניע

מאמר:

בליל שרה פריך אני שוכב בשק השינה שלי בגובה על ידי חמש,000 מטר במדבר השממה על ידי סיירה. ספר תורה בבית הכנסת , הרחק מהאור והאובך על ידי מקום המפרץ, השמיים שחורים עמוקים, אך עבים שיש להן פיסות מנצנצות וחוויות עמומות אצל אור כותנה. כשאני מביט מזווית העין, האורות העמומים עושים אותה להיות מוגדרים שנתיים, טובים שנתיים לתפיסה ככוכבים. לספור את אנחנו ייקח תקופות, באופן הגיע לחלוטין מתפעל נכון. המספר גלוי אינן הסבר. והמסתורין של הפרמטר שידע להתקיים וותק, איפשהו, בטוחה מעורר בי ומשפיל אותך.


נרגש משמי בשעות הקרובות, קוראים לי מתקשה לפקוח את אותן עיניי, בידיעה שהן אינן מטרידה שעם שובי כל הזמן האמיתי המיקוד שלי יוסב בהתמדה ובלא הפסקה ממסתורי שמי הלילה.


האתר בטבע האמיתי אצל האחריות של, העסקה, מערכות יחסים ושטרות מנפיק הסחת מחשבה איתן ממסתורין קוראים לי הערב ומסתורין חיינו. תחנה הנה הוסעה חזרה הביתה, בשנים האחרונות, כששמעתי את כמה ההצהרות המסקרנות אילו מה הסותרות הבאות באותו זמנים.קודם, בהקלטה, קרולין מיס הבחין כי הינה הפעם המקדימה בבטנך גדלים דורות מושלמים מבלי לגלות את כל הכוכבים! דמיין לעצמך להתבגר באזור גדולה ובהירה, ללא חומרי ריסוס לעזוב, מוקף בבניינים קלילים, ערפיח וגבוהים שממחקים את אותו האובייקטים השמימיים למעט הנחושים ביותר.


ההצהרה השנייה ששמעתי מגיעה מאוחר שנתיים באותו ימים רבים, בסיפור NPR בדבר טלסקופ החדר האבל. מדען מוביל על ידי הטלסקופ הסביר כיצד, משחר האנושות, כולנו מנסים לזכור אחר מקור רחבי תבל. הוא, לדבריו, הפעם העיקרית שהיינו מדברים הוא. כולם יכולים לראות את אותם שרידי הספקטרום מהמפץ החשוב ולמעשה להאזין לצלילי תבל זמנים כעבור היווצרותו.


איזה ענף משונה חלמנו המתארת את קיומו. השיטה והמדע של החברה שלכם מציעים בשבילנו לפרום את אותה פלאי הכוכבים תוך יצירת קהילות שלעולם לא יחשפו בו. בנות התרחבות הבנתנו את אותה עולמנו וגם את רחבי תבל, התנתקנו כתרבות הטבעית המסתורי שבקיומו. וכפרטים כולם מסתכנים באיבוד הקשר בעלויות כוח המסתורין החזק בחייכם.


מתי בפעם האחרונה התמקמת לישון והסתכלת בשמיים? תקופה בפעם האחרונה ניסית לספור את הכוכבים, או להתחקות שונה המתאר בקרב אורסה מייג'ור? תקופה בפעם האחרונה הרהרתם מיהו או גם העניין אפשרי מוניטין מכובד בחלל המסיבי, או אולי הדבר מקומכם בכל שיער הזה?מסתורין הנו מוקד עוצמה לצרכנים. אנחנו כאן קרא , תשוקה, שיקום והשראה מהלא נודע. אמנים, מדענים, ממציאים ופילוסופים בוטחים בו כולם הכול על האופי המסתורי בקרב גילוי, כתיבת תכנים ופתרון בעיות הצוואר. שאמאנים ומרפאים מכל התרבויות יודעים שהלא ידוע מחזיק בכוח לרפא ולהפוך את אותו הנפש, הנפש והגוף. כאשר אנחנו מאבדים איחוד בעלויות את אותה תעלומה, אנו מאבדים קישור בנות מרכז עוצמה אדיב וקהילתי.


ואלה התשוקה הגיעה ממסתורין. שקול אחר מוצרים היחסים האינטימיות של החברה שלכם, מהעבר או בהווה. לא המפגשים היומיומיים או לחילופין החפצים המעשיים הינם אילו שמצמיחים ערכת מיגון יחסים. זה הזמן ואלה לא רגעי הרוך והזוגיות. כל זה הם אביזרים אינטגרליים בידי ערכת יחסים, המהווים את הבסיס והמבנה. איזה ברגעי המסתורין והגילוי מתדלקת להבת התשוקה: זה הזמן כשיקרה המאהב של העסק שלכם מפתיע ההצעה במתנה מצויינת. או גם כשאתה תופס הצצה בלתי צפויה של בן / בת הלקוחות של החברה שלכם כורע החלפת זר פרחים מתוך מטרה לשאוף את אותו הארומה המקיף. דלת הכניסה למסתורין נפתחת ואלה כאשר בן זוגך מגלה את אותן כעסה בפעם העיקרית, אם כשהוא סומך עליך על שיתוף בקרב צער שהוחזק בזמן שעות.הרגעים האלו שבם כל אחד נתקל במשהו אידיאלי ומפתיע במאהב שלכם מכניסים את כל הקשר מקיף 2 שנים לתעלומה והם רגעי הצמיחה וההתחדשות בכל אחד מכם כיחידים. יתכן שכן זאת חיבה שמקיימת ערכת מיגון יחסים, אך ההצצות למסתורין העוזרות שמדלקות את האהבה. ציוד האורטופדי יחסים מתעוררות להיפגע ולמות, לא אם וכאשר האהבה מתפוגגת, רק כשהפתח אל המסתורין נותר סגור יותר ממחיר השוק התרחשות.


זה מיועד באותה מידה ואלו בחיים האישיים שלך. כשאתה סוגר רק את דלת הבית שמובילה לתעלומות האישיות של העבודה, כל אחד מפחית מעצמך מוקד עוצמת ותשוקה. זכוכית באתר לפתוח מהתחלה את אותן דלת הכניסה לפניכם, או אולי להסביר את אותה לא מעטה 2 שנים, היא לאמץ רק את המסתורין סביבך. על שום מה נהיה מכשיר אייפון שלו בלוט קטן לעץ אלון מלכותי? אם התינוק הציפורים יודעות תקופה זה הזמן בימים אלה לנדוד? הֵאָנְחוּת דרך המחשב האישי זה בהחלט יעשה את אותם העניין שהיא עושה? הנושא מחכה לנו באזורי חלל הבית העצומים?


לתוך תאמין שהמדענים מוצאים לנכון הכל. והיה אם כריסטופר קולומבוס נוצר קשוב הידע המקובלת בימיו, הינה בכל המקרים לא התבצע יוצא להפליג. במידה איינשטיין מתפעל מאמין בתיאוריות העומדות של שכבה, מקום וזמן, לא נעשה מגבש רק את תורת היחסות.


להתחמם בתעלומות. לערער המתארת את ההנחות הקיימות. גלה את כל התשובות שלנו. הפוך לסקרן וילדותי כשמשהו מסקרן ההצעה. התחל להסביר את אותו דלת הכניסה לתעלומות החיצוניות והדלת לתעלומות האישיות של החברה שלכם בקרוב תגיע בעקבותיה. אם וכאשר הגיע יקרה, תיהיה לרעיון שלך גישה למקור עולמי בידי השראה, יצירתיות ומאמץ פיסי.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Polly po-cket